Безкоштовне підключення - - Дунаївці Україна

Безкоштовний підбір найкращого інтернет-провайдера по вашій адресі в місті Дунаївці, Україна ☎ () Яке саме підключення до інтернету пропонують нам сьогодні провайдери Дунаевцы
Table of contents

У повоєнний час у Дунаївцях було створено сучасну міську інфраструктуру, зведено низку соціальних та промислових об'єктів. Дунаївці набули також важливого військового значення, оскільки в них розташовали Командно-вимірювальний комплекс КВК , що разом з аналогічним КВК та Центром управління польотами ЦУП в м. Євпаторії складають Наземний комплекс управління НКУ. Закрилася Дунаєвецька суконна фабрика , скоротилося виробництво ТОВ «Дунаєвецького арматурного заводу»  — у приміщеннях цих підприємств нині розташовуються численні торговельні точки.

Завдяки вдалому розташуванні на магістральній автодорозі Житомир  — Чернівці в місті активно розвивається торгівля. У році була затверджена печатка магістрату — журавель , що тримає камінь у лапі. Журавель на гербі, за задумом, є символом вартового проти татар [31]. Сучасний герб міста Дунаївці повторює геральдику печатки магістрату. Автор гербу А.

На прапорі зображений образ того ж журавля, який тримає у нозі камінь, як і на гербі міста. Іншими елементами прапора є перпендикулярні смуги від древка прапора та сонце. Дунаєвецькій міській раді, крім міста Дунаївці, підпорядковане також село Мушкутинці. Міським головою, що очолює виконавчу владу в місті, є Небельський Станіслав Борисович [35]. До міської ради входить 25 депутатів. Останнє 5 скликання ради за результатами виборів 26 березня року сформували 7 депутатів від БЮТу , 6 — від блоку партій «Нашої України», по 2 депутати — від НДП , Народного блоку Литвина , Блоку Юрія Кармазіна , СПУ та Партії регіонів , по 1-му депутату в органі представлено від Українського народного блоку Костенка і Плюща та Громадянського блоку «Пора—ПРП» [36].

Обсяг експорту на одну особу — 42 долари США , а сальдо зовнішньої торгівлі товарами — 1,8 мільйонів доларів США за рік. За радянських часів місто було відоме на всьому просторі СРСР завдяки Дуєнаєвецькій суконній фабриці [37]. Фабрика виробляла дві третини промислової продукції всього Дунаєвецького району , а на підприємстві працювало понад 2 тисяч працівників. На базі підприємства було створене професійно-технічне училище. За часів Незалежності України Дунаєвецька суконна фабрика перестала існувати, а її двохтисячний колектив став безробітним.

Зараз підприємство випускає близько 50 різних видів текстильної продукції, основними споживачами якої є бюджетні установи. Іншим відомим підприємством було ТОВ «Дунаєвецький арматурний завод» , який продовжує працювати і до сьогодні [38]. Деякі інші підприємства з 67 зареєстрованих на рік м.

Дунаївці та Дунаєвецького району [38] :. Від року в місті з'явилося підприємство «Центр інноваційно-будівельних технологій», яке має виробляти поліматеріали пінопласт , однак відтоді, у тому числі завдяки діям активістів ініціативної громадської організації «Контроль громади», що представляє екологічні інтереси дунаївців, обстоює здоров'я містян, завод так і не розпочав діяльність своїх промислових потужностей.

За цей час мешканці міста вже не раз перекривали трасу Хмельницький—Чернівці, пікетували Хмельницьку облдержадміністрацію, стояли під стінами Адміністрації Президента, Міністерства охорони навколишнього середовища та Кабінету Міністрів України [39]. За даними державного реєстру станом на 1 січня року на території міста було зареєстровано малих підприємств та товариств з обмеженою відповідальністю. Торгівля є однією з пріоритетних галузей економіки — у місті працює 5 ринків.

Серед комунальних підприємств в Дунаївцях працює два ЖЕКи, комунальне підприємство по водопостачанню та водовідведенню МКП «Джерело» та комунальне підприємство теплових мереж Дунаєвецької міської ради.

Інтернет-Банкінг

Корисних копалин на території міста не виявлено. Лише за 7 км від Дунаївців знайдені поклади фосфоритів , видобуток яких був припинений ще перед радянсько-німецькою війною. Сільське господарство зосереджене в приватному секторі. Кліматичні умови дозволяють вирощувати цукрові буряки , картоплю , пшеницю , ячмінь , жито , овес , просо , кукурудзу , а також різноманітні овочі , кормові культури та плодові дерева.

ЗАТ «Дунаєвецький маслозавод» приймає від населення молоко. Через Дунаївці проходить автомобільний шлях Н03 національного значення Житомир  — Чернівці. В місті є автобусна станція та Дунаєвецький автопарк, який здійснює пасажирські та транспортні перевезення.

Регулярно курсують рейсові автобуси з Дунаївців в села Дунаєвецького району , а також через місто в Хмельницький , Кам'янець-Подільський , Чернівці , Вінницю , Київ тощо. Загальний річний обсяг пасажирських перевезень становить більше ніж мільйон чоловік. Загальна протяжність автомобільних доріг в місті становить ,7 км, з них 9 км загальнодержавного значення. Неподалік від міста є також дві залізничні станції  — Дунаївці за 22 км від міста автодорогами та Балин за 15 км від міста. Є також і аеропорт. У році почалось зведення об'їзної дороги довкола міста, аби транзитний транспорт оминав Дунаївці.

Станом на рік, завершено будівництво двох черг об'їзної дороги, та коригується проектно-кошторисна документація на будівництво третьої черги, яка планується на рік. Вже в х роках в місті працювала земська лікарня.

В році вона мала 15 ліжок. На початку 20 століття була відкрита ще одна лікарня. Всього там працювало три лікарі , акушерка та два фельдшери. Було також три аптеки  — з них дві приватні. Перед радянсько-німецькою війною , в році, у двох лікарнях налічувалося вже ліжок, була поліклініка , станція швидкої допомоги , водолікарня. Після війни, у роки восьмої п'ятирічки  — роки Дунаєвецька центральна районна лікарня ЦРЛ мала ліжок, протитуберкульозний диспансер, санітарно-епідеміологічну станцію та п'ять фельдшерсько-акушерських пунктів.

Станом на рік Дунаєвецька ЦРЛ та поліклініка налічує лікарів , у місті функціонує 11 аптек. Вже до року в місті існувала школа грамоти для дівчаток при греко-католицькій церкві після року — православній. На початку XX століття в Дунаївцях діяли багато освітніх закладів: євангельсько-лютеранське та земське двокласні училища , однокласне початкове народне училище, парафіяльна школа та десять єврейських молитовних шкіл. Так, у двокласному міністерському земському училищі перед Першою світовою війною навчалося хлопчиків та дівчаток. У теперішній час організацію та контроль за освітньою галузею міста здійснює Дунаєвецький районний відділ освіти.

В місті існує також п'ять дошкільних навчальних закладів дитсадків дані на рік [49] :. Дунаєвецькій міській раді також підпорядковується Мушкутинецький ДНЗ с. Мушкутинці завідуюча Дзендзюр Світлана Антонівна, 3 педагоги , яку відвідують 35 дошкільнят. Учні міста мають змогу навчатися в чотирьох наступних загальноосвітніх закладах дані за  р. Всього в них навчається учні, а навчальний процес забезпечують учителів.

В селі с. Мушкутинці , що підпорядковується Дунаєвецькій міській раді , також є Мушкутинецька загальноосвітня школа І—III ст. директор Черватюк Володимир Григорович, 24 вчителі , яку відвідують учнів. Окрім цього, у вільний час школярі мають змогу відвідувати такі позашкільні заклади, як Будинок творчості школярів, Станцію юних натуралістів, Станцію юних туристів та Спортивну школу [49]. Балин Дунаєвецького району колишня Дунаєвецька філія Хмельницького професійного ліцею сфери послуг до року.

Талановиті діти в Дунаївцях мають змогу навчатися у дитячій школі мистецтв вул. Гагаріна, 20 та дитячо-юнацькій спортивній школі вул. Також працює навчально-профорієнтаційний центр. У Дунаївцях року було започатковано видання районної газети [57] [58]. Це був орган райкому Компартії України та районної ради. Газета чимало разів змінювала назву  і підпорядкування — «Ленінським шляхом», «За суцільну колективізацію», «Сталінським шляхом», «Дунаєвецькі вісті», «Урядові Дунаєвецькі вісті» [59] [60] , допоки року не отримала сучасну назву — «Дунаєвецький вісник» [61]. Засновниками «Дунаєвецького вісника» є Дунаєвецька районна рада та трудовий колектив редакції.

Як і раніше, газета є єдиним офіційним друкованим періодичним виданням міста і району. На початку року наклад тижневика становить 1  примірників. Виконувач обов'язків редактора газети — Любов Іванівна Лемешко. Від початку року в Інтернеті на веб-сторінці газети доступними є версії видання в електронному вигляді. На УКХ-радіочастоті Іншою газетою, що регулярно висвітлює події в Дунаївцях та Дунаєвецькому районі та розповсюджується там, є «Фортеця» , яка видається в Кам'янці-Подільському.

В місті також є власний телеканал «Контакт-ФНБ», що транслюється телерадіокомпанією «FNB», яка також є постачальником кабельного кабельного телебачення [63] та надає послуги Інтернету інтернет-провайдер «FNB Net» [64] , окрім CrazyNetwork, [65] Укртелекому та ХмельницькІнфокому [66] за сумісництвом [67].


  1. ДУНАЇВЦІ - Delivery!
  2. Інтернет-провайдер Intelekt Чернівці.
  3. Представництва.
  4. Дунаївці — Вікіпедія!
  5. безкоштовне місто знайомств в Інтернеті - Житомир Україна!

Заклади культури міста [4] , [68] :. У Дунаївцях є 2 парки. Зокрема, на території Лікарняного парку розташована центральна районна лікарня, а наприкінці XIX  — на початку XX століття це був маєток пана Завойка.

Сонячні електростанції - готові рішення

Основу паркових насаджень становлять дерева місцевих порід. Вони сьогодні досягли значних розмірів: сосна звичайна  — обхватом 1,98 м, ясен звичайний  — 3,03 м, липа серцелиста  — 5,06 м, клен звичайний  — 2,60 м, акація біла робінія звичайна  — 2,86 м. У парку селиться багато видів птахів [14]. У Дунаївцях функціонує 3 музеї в тому числі 1 державний :. У місті тривалий час працює видний культурний діяч Віктор Степанович Прокопчук, який не лише зробив і робить чимало для розвитку культури міста й району, зокрема стояв безпосередньо біля витоків створення місцевого історико-краєзнавчого музею, а й організував краєзнавчу роботу на місцях [76].

Готель Адріана - Дунаївці

В подальшому такі конференції стали регулярними, і року відбулася п'ята ювілейна науково-краєзнавча конференція, приуроченої річчю першої згадки про місто Дунаївці та річчю утворення Дунаєвецького району. Недаремно кам'янець-подільський дослідник Лев Баженов відзначає, що зараз спостерігається «небачений розвій нинішнього краєзнавства [на Хмельниччині], який за більшістю показників перевершив попередні здобутки в цій галузі» [77].

Нарешті, 18 вересня року в Дунаївцях відбулася чергова Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Дунаєвеччина в контексті історії України», присвячена ій річниці з часу першої згадки про місто Дунаївці і річчю утворення Дунаєвецького району. Її організаторами виступали Дунаєвецькі районна рада, районна державна адміністрація, міська рада , районна бібліотека і районна організація Всеукраїнської спілки краєзнавців, а також Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка  — Центр дослідження історії Поділля Інституту історії України, що функціонує на його базі, університетська наукова бібліотека.

На заході виступили 65 доповідачів, і вже традиційно за його результатами було видано черговий уже IV-й випуск наукових праць «Дунаєвеччина очима дослідників, учасників і свідків історичних подій» [78]. Поділля і, зокрема Дунаєвеччина, є відносно добре вивченим регіоном фахівцями української фольклористики , — тут у різний час було записано низку фольклорних творів, зокрема історичних переказів і легенд, у першу чергу, про найпопулярнішого персонажа подільської народної творчості Кармалюка , а також про оборону рідного краю від татарських і османо-турецьких нападників, про Визвольну війну українського народу — 54 [79].

Так, у сами́х Дунаївцях, у період — 56 років від пенсіонерки Ф. Агафонової С. Бурштейну вдалося записати декілька переказів з циклу про Устима Кармалюка , один з яких «Він чоловік добрий» жінка чула від своєї бабусі Г. Павловської, яка особисто бачила Кармалюка , та й дія цього переказу про зустріч двох жінок з народним месником відбувається безпосередньо в містечку [80].

Інтернет-Банкінг та мобільні додатки – надійні фінансові помічники, що завжди під рукою

У наш час у Дунаївцях творять поетичні таланти. Так, на му Всеукраїнському фестивалі поезії та авторської пісні «Сліва-фест», що відбувався 13 лютого року в приміщенні планетарію в Києві [81] зусиллями подільського громадського діяча Сергія Пантюка і за сприяння Мистецького об'єднання «Остання барикада» та Благодійного фонду «Смолоскип» [82] , взяли участь відразу дві поетеси з Дунаївців — Людмила Весела і Ольга Остапчук [83] , що презентували, збірки власних поезій, відповідно, «Кленовий пасьянс» [84] і «Награда за нежность».

З нагоди річчя Дунаєвеччини був випущений в електронному вигляді альбом «Дунаєвиччина » , у якому, зокрема, було вміщено вірш Гімн Дунаївцям [85] :. Церква Різдва Христового УПЦ КП. В місті проживають представники численних релігійних конфесій, що мирно співіснують. Так, офіційно зареєстровано вісім наступних релігійних громад [4] , [86] , [87] :.

Оффроуд Дунаївці, кожну суботу о 10:30 збори біля кафе Долина

Протягом історії в містечку діяли культові споруди різних релігій, які сповідувало місцеве населення — православні церкви святого Іоана Богослова, Різдва Христова та Знесіння, католицькі кляштор капуцинів і костьол святого Михаїла, протестантська кірха та інші — католицькі святині припинили своє існування ще в XIX столітті, а після Жовтневого перевороту було закрито останній православний храм [88].