Статьи

Не зважаючи на активізацію боротьби держави із рейдерством в останні роки, маніпуляції із даними державних реєстрів як спосіб незаконного заволодіння чужим майном досі є доволі розповсюдженим явищем в Україні. Частіше за все «під прицілом» опиняється Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

При цьому, внесення неправдивих відомостей до державних реєстрів може відбуватися як за свідомого сприяння державного реєстратора, будь-то службова особа виконавчого органу місцевого самоврядування чи державної адміністрації, нотаріус чи державний або приватний виконавець, так і в результаті неуважності та недбалості реєстратора.

Найбільш розповсюдженими способами фальсифікації даних реєстрів про власників нерухомого майна та власників корпоративних прав можна визначити такі як: проведення реєстраційних дій за наявності заборони на їх вчинення та проведення реєстраційних дій на підставі документів, поданих неуповноваженою особою або на підставі підроблених документів, в тому числі підроблених судових рішень.

7 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги». Юрист компанії K.A.C.Group Дмитро Поліщук пояснив, як цей закон вплине на сучасний бізнес та звичайних громадян.

Перш за все варто зазначити, що даний нормативно-правовий акт скасовує Закон України «Про електронний цифровий підпис». Особам, які використовують ЕЦП варто зважати на те, що тепер він регулюється новим нормативно-правовим актом. Новий закон впровадив різновиди електронного підпису, а саме: електронний підпис, удосконалений електронний підпис та кваліфікований електронний підпис. Різновиди електронних підписів відрізняються додатковими вимогами, які ставляться до удосконаленого та кваліфікованого електронних підписів. Тут особливої уваги заслуговує презумпція відповідності кваліфікованого цифрового підпису до власноручного, тоді як звичайний цифровий підпис є дійсним, але з значно меншим ступенем довіри до нього і не може виступати як повноцінна заміна власноручному.

Популярные ошибки при подаче е-деклараций

ГФС ввела новый сервис в электронном кабинете плательщика с целью повышения качества обслуживания налогоплательщиков и упрощения процедуры подачи налоговой деклараци

Самая главная ошибка при заполнении е-декларации — заполнять ее в последнюю неделю марта. Многие декларанты не рассчитывают своих сил и объема работы и как все люди, оставляют эти вопросы на потом. В последний момент оказывается, что на подтверждение всех данных, нужно время, электронная подпись не работает, асервер НАПК не выдерживает перегрузок от количества желающих заполнить декларацию. Поэтому главный совет — подавайте декларацию ЗАРАНЕЕ.
 

Существуют два подхода: для хранения активов или для активного международного (экспортно-импортного) бизнеса, сообщил в комментарии порталу Family Office Владимир Гаркуша, управляющий партнер KAC Group.

Какие изменения ожидают международный украинский бизнес и как скоро ждать полной отмены валютных ограничений.

Закон Украины «О валюте и валютных операциях» вступил в силу 7 февраля. Если вы в силу специфики вашего бизнеса включены в эту игру, то специально для вас Нацбанк совместно с экспертами МВФ разработал игровое поле валютной либерализации. Каждый шаг в котором приближает нас к свободному движению капитала. 

Facebook

все новости