Новости

ОЕСР запустила Міжнародну програму забезпечення дотримання податкових вимог, яка спрямована на забезпечення гарантій транснаціональних корпорацій щодо їх питань трансфертного ціноутворення (ICAP). ОЕСР також випустила нове керівництво, в якому міститься більш докладна інформація про ICAP і процедурі для пілотної програми.

6 грудня в парламент Нової Зеландії був внесений податковий законопроект про боротьбу з розмиванням податкової бази і переміщенні прибутків багатонаціональних компаній.

Національним банком затверджені зміни до порядку ведення Реєстру аудиторських фірм. Зміни передбачають установлення додаткових вимог до аудиторської фірми, яка включається до Реєстру, та до її працівників. Детальніше на сайті Національного банка

Международный валютный фонд рекомендует Кипру рассмотреть вопрос о восстановлении налога на недвижимое имущество, который был полностью отменен в этом году, с целью увеличения поступлений в казну.

Внесены изменения в Закон Эстонии касательно получения вида на жительство нерезидентами. Существенно усилились требования к определению места проживания и контролю за предпринимательской деятельностью.

Facebook

все новости